Specialisto patarimas | Kaip dėvėti nėrinius ir raukinius?

July 1st, 2011


Klausimas: laba diena, mane domina vienas dalykas. Žurnaluose mačiau, kad šį sezoną labai populiarūs visokie raukiniai tiek ant klubų, tik ant sijonų, tiek ant pečių. Man labai patinka vintažinis stilius ir raukiniai, tačiau jie labai stambina.

Kokioms merginoms kokių raukinių reikėtų vengti, kad neatrodytų storos ar labai plačių pečių? Prie ko tuos raukinius derinti?

Atsako dizainerė Virginija Bložė: šiuo metu Lietuvoje populiarėjantis vintažinis stilius susuko galvą ne vienai. Džiugu, kad jums patinka raukinukai, bet visų pirma reiktų žinoti, kad vintažas yra daug platesnis stilius nei vien raukiniai.

Norėdamos suprasti vintažinio stiliaus pagrindus: kaip rengtis bei ką derinti – reiktų pažvelgti į mūsų močiučių fotografijas.

Tuo metu rankdarbiai buvo vienintelė galimybė papuošti rūbus, tad šiuo metu suklestėjęs stilius visų pirma pilnas nėrinių, siuvinėjimo, medžiaga trauktų sagučių, karoliukų, įspūdingų paauksuotų segių, smulkių detalių ir, žinoma, raukinių.

Tad norint rengtis vintažiniu stiliumi, visai nebūtini raukiniai – jų gali būti nedaug, ilgo sijono apačioje, rankogaliuose ar jais puošta apykakle.

Jei bijote, kad raukiniai storins – galite rinktis vien nėriniais ir siuvinėjimais puoštus rūbus. aksesuarus, rankines, net siuvinėtus, nėriniuotus batus ar basutes. Būsite nenutolusi nuo jūsų mėgiamo stiliaus ir išvengsite storinimo įspūdžio.

Šiais metais puikiai nėriniu stiliumi suspindėjo „DG“ vasaros kolekcija.

Klausimus specialistams siųskite redaktoriai@alfa.lt

„Didieji pokyčiai“ jau greitai per TV3!

Projekto partneris – Grožio terapijos ir chirurgijos klinika „Sugihara“.

 

 

Komentuokite čia: