Top istorija | Teišerskytė: tegu „Didžiųjų pokyčių“ dalyvė susiranda naują vyrą!

July 1st, 2011


Jau šiandien TV3 vasaros projekto „Didieji pokyčiai“ premjera!

Į projektą atėjusi nelaiminga, nepasitikinti savimi Lina Barkevičienė profesionalų komandos dėka pasikeitė neatpažįstamai.

Ji tapo tikra Holivudo žvaigžde. Neseniai surengto projekto pristatymo metu moterį užklupo fotografų blykstės, žurnalistų klausimai ir aikčiojimai iš nuostabos.

Po pristatymo visur mirgėjo antraštės, jog Linos pasikeitimai stulbinantys, o atjaunėjo ji – mažiausiai 20 metų.

„Nuostabu! Pažiūrėjus į nuotraukas prieš projektą ir po jo, niekada nepasakyčiau, kad tai viena ir ta pati moteris. Pokyčiai mažų mažiausiai akivaizdūs – ji visa švyti iš laimės ir spinduliuoja grožį ne tik išore, bet ir vidumi“, – džiugių emocijų sulaikyti negalėjo žinomas dainininkas, kompozitorius ir svajonių jaunikiu tituluojamas Deivydas Zvonkus.

Pasak D. Zvonkaus, po pokyčių Lina tapo visai kitu žmogumi – ji graži ir pasitikinti savimi. Moteris, kuri anksčiau vengė žmonių žvilgsnių, po projekto atrodo puikiai ir savo nepakartojamą išvaizdą demonstravo prieš kameras ir fotoobjektyvus.

„Jai reikėjo labai daug drąsos savo nuoskaudas, trūkumus ir kompleksus atverti prieš visą Lietuvą, tačiau aišku viena – tokiai gražiai moteriai gyvenimas prasideda iš naujo“, – apie Linos pokyčius vienodos nuomonės buvo aktorius Vytautas Rumšas jaunesnysis ir Seimo narys Andrius Šedžius.

Bet prakalbus apie Linos vyrą, dėl kurio moteris ir pasiryžo dalyvauti projekte, A. Šedžius buvo kategoriškas – dabar laikas pokyčiams atėjo jos vyrui, kitaip jis Linai taps nebereikalingas.

Tokios pačios nuomonės buvo ir Seimo narė Dalia Teišerskytė: „Dabar ji jauna ir graži – tegul susiranda naują vyrą, kuris ją iš tikrųjų mylės, arba pasiūlo dabartiniam vyrui atsigulti po skalpeliu.“

Stulbinančius pirmosios projekto dalyvės pokyčius puikiai įvertino ne tik geidžiami Lietuvos vyrai, bet ir tituluota gražuolė Gabrielė Martirosianaitė bei nuolat ant žurnalų viršelių besipuikuojančios dainininkės Oksana Pikul bei Atlanta.

„Fantastika!“, „Pokyčiai stulbinantys“, „Jos akys švyti iš džiaugsmo“, „Tapusi tokia graži, ji gyvenime galės labai daug pasiekti“, – viena po kitos pagyrų pirmajai projekto dalyvei negailėjo žinomos moterys.

Projekto „Didieji pokyčiai“ premjera – jau šiandien, birželio 1-ąją, 20.00 val. per TV3!

1 komentaras to “Top istorija | Teišerskytė: tegu „Didžiųjų pokyčių“ dalyvė susiranda naują vyrą!”

  1. Kelson says:

    Thank you Mrs Textiles for your wonderful coregave. I have only recently discovered your informative blogspot and it’s great reading.Just to let you all know that we will soon be adding a great range of chairs upholstered in Fiona Howard signature prints. You’ll hear about it first on our Facebook page.Best wishesFiona

RSS feed for comments on this post. And trackBack URL.

Komentuokite čia: