Nuo… Iki… | Radžis būsimai nuotakai dairėsi papuošalo iš gintaro

December 4th, 2012


Sostinėje duris atvėrė gintaro papuošalų salonas „ina“. Į išskirtinės kolekcijos pristatymą sugužėjo ne tik salono savininkės Inos Michnovič draugės su antrosiomis pusėmis, bet ir žinomi žmonės: dainininkas Radžis, karjeros scenoje siekiantis verslininkas Igoris Jarmolenka su žmona Džaneta, dainininkė Daina Bilevičiūtė ir kiti. Atidžiai po saloną dairęsis Radžis juokavo atėjęs išrinkti gintaro papuošalo savo būsimai nuotakai.

Vakaro vedėja, papuošalų kūrėja Vilija Šabunkaitė-Poškienė, namuose palikusi savo pačios gamintus aksesuarus, renginio metu dėvėjo aukso dulkėmis puoštą vėrinį su gintaro inkliuzu. Stebėjosi jaunų dizainerių sukurtais meno stebuklais. „Kiekvienas papuošalas – originalus, vienetinis, bet kuri moteris su tokiu papuošalu gali pasijausti tikra karaliene“, – susirinkusias viešnias intrigavo Vilija.

Skambant akordeono ir klarneto garsams, išskirtinius papuošalus demonstravo trapios vaidilutės. Pirmoje kolekcijoje, pavadintoje grožio deivės Abigail vardu, stulbinamai puikiai derėjo sidabras, gintaras ir oda. Jaunatviški, iššaukiantys papuošalai žavėjo ne vieną jauną vakarėlio viešnią.

Antrosios kolekcijos „Anaelle“ darbais domėjosi brandesnio amžiaus moterys. „Auksas čia puikiai dera su šviesiu gintaru, atskleidžiančiu paslaptis, slypinčias jo viduje. Tokį papuošalą nebūtų gėda dovanoti ir pačiai Anglijos karalienei“, – neabejojo V. Šabunkaitė-Poškienė.

Vakaro metu svečiai vaišinosi puikiu vynu, užkandžiais bei… gintarais puoštu tortu. Vakarui baigiantis vyko loterija, kurios metu buvo galima laimėti originalią rankų darbo segę, kitų grožybių, buvo galima jų įsigyti. Ne viena iš vakarėlio išėjo tviskėdama auksu, sidabru ir gintaru.

 

 

1 komentaras to “Nuo… Iki… | Radžis būsimai nuotakai dairėsi papuošalo iš gintaro”

  1. Anonymous says:

    sveiki

RSS feed for comments on this post. And trackBack URL.

Komentuokite čia: