Raudonas kilimas | Monica Cruz laukiasi pirmagimio nuo spermos donoro

January 15th, 2013


Penelope Cruz jaunesnioji sesuo Monica paskelbė, kad laukiasi pirmagimio, tačiau ji pastojo kiek neįprastu būdu. Būsimo kūdikio tėvas – spermos donoras.

Džiugias naujienas M. Cruz (35) paskelbė laikraščio „El Pais“ pačios rašomame bloge pavadinimu „My Life‘s Dream“: „Nusprendžiau tai paskelbti: pasinaudojau dirbtinio apvaisinimo procedūra, kad pastočiau. Apie tai prakalbau taip pat dėl to, kad tai – puiki proga padėkoti tiems anoniminiams donorams, kurie padeda tokioms moterims, kaip aš, išpildyti gyvenimo svajonę.

Jei su savo pareiškimu kažkam padėsiu apsispręsti, aš jūsų paslaugoms. 40 m. moteris jaučiasi jauna ir gyvybinga, bet vaisingumo klausimais tai – jau vėlus amžius. Mūsų biologinis laikrodis tiksi ir negalime jo kontroliuoti. Domėjausi faktais ir galiu pasakyti, kad jau sulaukus 37 m. darosi vis sunkiau pastoti.“

M. Cruz jau turi patirties su vaikais, nes jos sesuo Penelope (38) prieš metus pagimdė sūnų Leo, kurios susilaukė su vyru Javieru Bardemu (43). „Tapimas motina priverčia tave atrasti gyvenimą iš naujo, santykius su gamta ir suteikia šansą dar kartą išgyventi motinystę“, – yra pasakiusi P. Cruz.

 

3 komentarų to “Raudonas kilimas | Monica Cruz laukiasi pirmagimio nuo spermos donoro”

  1. Hi colleagues, nice paragraph and fastidious arguments commented here, I am genuinely enjoying by these. Sile Gilberto Darsey

  2. Very good blog post. I absolutely love this site. Keep it up!

  3. Billy says:

    Thamks for finally writing about > Raudonas kilimas | Monica Cruz laukiasi pirmagimio nuo spdrmos donoro «
    Barbes.lt – viskas apie barbes mobilya mağazası

RSS feed for comments on this post. And trackBack URL.

Komentuokite čia: